انجمن تالاسمی استان همدان
انجمن تالاسمی استان همدان
 
 

روز سه شنبه مورخ 26 / 08 / 1394 گردهمایی سازمان های مردم نهاد استان همدان در ساختمان پژوهشی استانداری و با حضور اکثر سمن های فعال استان برگزار گردید.

در این همایش که اتاق فکر حوزه سلامت استان اسپانسر برنامه بود از 12 سمن فعال و برتر تقدیر گردید.



ادامه مطلب ...


به مناسبت هفته جهانی دیابت در استان همدان ، روز پنج شنبه 21 آبان 94 در دو بخش ورزشی آقایان و بانوان از ساعت 6 تا 8:30 صبح در سالن ورزشی فردوسی و در قالب همایش ورزش صبحگاهی برگزار گردید. در بخش دیگری از برنامه روز جهانی دیابت نیز همایش علمی و پزشکی دیابت در مرکز بهداشت شهرستان همدان در همان روز برگزار گردید.



ادامه مطلب ...


نخستین گردهمایی نایب رئیسان بانوان هیات های ورزشی بیمارن خاص و پیوند اعضاء سراسر کشور در تاریخ 7 آبان 94 به میزبانی هیات ورزشی بیماران خاص و پیوند اعضاء استان آذربایجان غربی در شهر ارومیه و با همکاری اداره کل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی در سالن همایش این اداره برگزار گردید .



ادامه مطلب ...


به گزارش شفا آنلاین،به تازگی دولت سنگاپور به طور رسمی از متخصصان و پژوهشگران بین المللی درخواست کرده است تا جهت شرکت در پژوهش های کمیته علمی موسوم به کمیته بازبینی مستقل  Independent Review Committee (IRC) که به طور خاص و ویژه ای به بررسی و مطالعه دلایل بروز هپاتیت C می پردازد ، به این کشور سفر کنند .

 



ادامه مطلب ...


درباره وبلاگ


انجمن حمایت از بیماران تالاسمی استان همدان در سال1388 با دریافت مجوز رسمی از استانداری همدان ((به شماره ثبتی392)) فعالیت خود را شروع کرد و درحال حاضر با 126 نفر بیمار تالاسمی در سطح استان فعالیت می نماید
آخرین مطالب



نام :
وب :
پیام :
2+2=:
(Refresh)

خبرنامه وب سایت:





آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 102
بازدید دیروز : 216
بازدید هفته : 2060
بازدید ماه : 11242
بازدید کل : 460415
تعداد مطالب : 45
تعداد نظرات : 0
تعداد آنلاین : 1